Pozíció kategóriák

2024.03.21. 11:05:15 - Bank, Biztosítás, Bróker - -

Fiókvezető

Partnerünk megbízásából egy dinamikus és eredményorientált fiókvezetőt keresünk Borsod-Abaúj-Zemplén megyébe! Ha rendelkezik a megfelelő tapasztalattal és készen áll arra, hogy vezető szerepet töltsön be egy sikeres csapatban, örömmel várjuk jelentkezését.

Feladatok:
  • A fiók eredményességének maximalizálása és a tervcélok elérése.
  • Munkatársak szakmai továbbképzésének és fejlesztésének biztosítása, valamint munkájuk ellenőrzése és értékelése.
  • A banki képviselet ellátása.
  • Döntéshozatal, a döntések végrehajtásának felügyelete és a magasabb szintű döntések előkészítése.
  • A fiók banki kockázatainak felülvizsgálata.
  • Üzleti információk gyűjtése és konkurenciaanalízis.
  • A törvények, rendeletek és a bank belső szabályzatainak pontos betartása.

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns vezetői tapasztalat
  • Motiváló vezetői attitűd
  • Erős kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó képesség

Előny:

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Barátságos modern környezet
  • Stabil munkakörnyezet