Pozíció kategóriák

2024.04.19. 14:10:13 - Értékesítés, Kereskedelem - Budapest

Junior értékesítő - német nyelvtudással

Innovatív és környezettudatos partnerünk megbízásából keresünk jelenleg Junior értékesítőt - német nyelvtudással! Amennyiben érdekel az értékesítés és szívesen fejlődnél ezen a területen; valamint tárgyalási szinten beszélsz németül, itt a remek lehetőség számodra!

Feladatok:
  • Megújuló energiatermékek B2B értékesítése, főleg a német piacra
  • Hideghívások kezdeményezése, ajánlatok előkészítése, online és személyes találkozók szervezése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése, piaci trendek és lehetőségek nyomon követése
  • Értékesítési célok elérése, szerződések zárása és ügyfél elégedettség biztosítása
  • Riportálás az értékesítési menedzser felé

Elvárások:
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • Nyitottság a tanulásra és a szakmai fejlődésre
  • Erős kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás
  • Dinamikus, motivált jelölt, aki elkötelezett a célok elérése felé
  • Érdeklődés a megújuló energia iránt

Előny:
  • Értékesítési tapasztalat
  • Ismeretek a napenergia-termékekről

Amit ajánlunk:
  • Heti két óra sport lehetőség munkaidőben
  • Hétfőtől péntekig 9-től 5-ig tartó munkaidő, szabad hétvégékkel
  • Irodai munkavégzés kellemes környezetben, időnkénti utazások az EU területén
  • Versenyképes fix fizetés + bónusz
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Rendszeres csapatépítő programok és céges rendezvények