Partnerünk a Jooble.

2020.11.26. 14:16:35 - Pénzügy, Könyvelés - Budapest

Vezető Könyvelő

Szolgáltató partnerünk számára keresünk új kollégát Budapestre (14. kerület).

Feladatok:
  • a könyvelési csoport munkájának koordinálása,
  • teljeskörű analitikus és főkönyvi könyvelés, zárások segítése és felügyelete
  • bérszámfejtés egyeztetése, kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel,
  • adófolyószámlák ellenőrzése, egyeztetése, főkönyvi egyezőség biztosítása,
  • statisztikák és riportok, bevallások elkészítése és benyújtása,
  • társosztállyal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • társaságokkal, hivatalokkal való kapcsolattartás,
  • dokumentumok megfelelő, átlátható kezelése, archiválása.

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 éves releváns tapasztalat
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás
  • Navision program ismerete
  • Excel magasszintű ismerete
  • Feladatorientált attitűd, erős szakmai hozzáállás

Előny:
  • Regisztrált mérlegképes képesítés
  • Adótanácsadói végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
  • Dinamikus környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Rugalmasság