Vezérigazgatói Asszisztens / HR asszisztens (Start-up, III. kerület)

Részvénytársaság vezérigazgatója mellé keresünk egy munkájára igényes, dinamikus, logikusan gondolkodó asszisztenst, aki a személyi asszisztencián túl szívesen dolgozna szakmai asszisztensként is. A részvénytársaság most alakult, így olyan jelentkező pályázatát várjuk, akit motivál egy start-up munkakörnyezet, valamint a lehetőség, hogy változatos és komplex projektekben vehessen részt. A személyi és szakmai asszisztencia mellett a pályázó lehetőséget kap HR feladatok ellátására is.

Feladatok:
·       a vezérigazgató munkájának támogatása
·       vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése
·       érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása
·       prezentációk összeállítása, szerkesztése
·       utazásszervezés, hivatali ügyintézés, beszerzések, vendéglátás megszervezése
·       HR adminisztráció (munkavállalók beléptetése, toborzáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok)

Elvárások:
·       minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (személyi asszisztens, irodavezető,
        HR asszisztens, szakmai asszisztens)
·       felsőfokú végzettség
·       magabiztos, aktív angol nyelvtudás
·       MS Office (Excel, Word, PPT) magabiztos használata
·       önálló munkavégzés
·       pontos, precíz munkavégzés
·       jogosítvány