2022.03.10. 11:56:04 - Értékesítés, Kereskedelem - Szakmunka - Budapest

Valutapénztáros

Pénzügyi szolgáltatások területén stabilan működő partnercégünk megbízásából pénzküldő és valutapénztáros munkakör betöltésére keresünk azonnali kezdéssel kollégákat, budapesti munkavégzéssel! Valutapénztárosi vizsga megléte nélkül is várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok:
  • Ügyfelek kiszolgálása
  • Ki- és befizetések lebonyolítása
  • Pénzküldő szolgáltatások lebonyolítása
  • Pénztár kezelése
  • Pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása

Elvárások:
  • Középfokú vagy magasabb végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Kulturált megjelenés

Előny:
  • Érvényes valutapénztárosi vizsga
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelvtudás, államilag elismert nyelvvizsga

Amit ajánlunk:
  • Multinacionális, nemzetközi háttér
  • Versenyképes havi fizetés, pótlékokkal kibővítve
  • Próbaidő lejárta után plusz juttatások
  • Heti 40 órás alkalmazotti jogviszony
  • Rugalmas beosztás
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Felkészült, dinamikus csapat
  • Előrelépési lehetőségek