Categories

In partnership with Jooble.

Üzleti intelligencia fejlesztő mérnök

Megbízónk magyar tulajdonban lévő energetikai megoldások területén működő nagyvállalat. Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Adatbázis (MS Azure SQL) rendszerek fejlesztése, üzemeltetése;
  • MS Azure szolgáltatások fejlesztése, támogatása;
  • Adatbázis és user interface alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverek fejlesztése, illetve az elkészült szoftverek támogatása;
  • Előrejelző szoftverek fejlesztésében, üzemeltetésében való részvétel;
  • Dokumentációk készítése.

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Adatbázis rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalattal;
  • Haladó szintű MS Office és MS SQL ismeretek;
  • Python programozási nyelv ismerete;
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás;
  • Rendszerszemlélet;
  • Proaktív vagy és kiváló problémamegoldó készség.

Előny:
  • MS Azure környezet ismerete
  • MS Power BI haladó ismeretek
  • Energetikai rendszerek, valamint szabályozási központ vonatkozásában szerzett tapasztalat

  • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.