Partnerünk a Jooble.

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Pénzügyi szektorban tevékenykedő partnerünk számára telefonos ügyfélszolgálati munkatársat keresünk.

A munkakör a következő feladatokat foglalja magában:

  • a pénzintézet lakossági és vállalati ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása, pénzügyi tranzakciók végrehajtása
  • az ügyfélkör teljeskörű tájékoztatása, betéti- és hiteltermékek keresztértékesítése
  • ügyfélszolgálati tevékenyégek ellátása
  • az ügyfélkérés és -panasz lehető legrövidebb időn belül történő megválaszolása

Az állás betöltéséhez feltétlenül szükséges:

  • középfokú végzettség
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • rugalmaság, proaktivitás
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő pénzügyi/gazdasági felsőfokú tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a munkaadó kínál:

  • határozatlan idejű, alkalmazotti munkaviszony
  • rugalmas munkaidő-beosztás (4, 6 vagy 8 órás munka)
  • fix alapbér + jutalék
  • béren kívüli juttatások
  • cégen belüli változatos fejlődési, illetve előrelépési lehetőség
  • teljes körű szakmai támogatás, folyamatos képzések biztosítása
  • hosszútávú, stabil munkaviszony