Partnerünk a Jooble.

Szállítmányozási Osztályvezető

Megbízónk belföldi és nemzetközi szállítmányozással, fuvarszervezéssel foglalkozó nagyvállalat. Budapesti és tatai szállítmányozó csapatuk vezetésére keresünk több éves szakmai és vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • A budapesti és tatai szállítmányozási osztály vezetése, feladatainak teljes körű ellátása, az osztály működésével kapcsolatos ügyek intézése
  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók koordinálása, munkájának ellenőrzése, minősítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, igény szerinti tájékoztatás, tanácsadás, eredményes kapcsolat kiépítése
  • Új piaci szegmensek feltérképezése, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Megbízások, ajánlatkérések kidolgozása, vizsgálata, nyilvántartásba vétele
  • Nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése, feladott áruk nyomon követése, az átvétel ellenőrzése
  • A Vállalat saját autóinak eredményes mozgatása
  • Fix alvállalkozók körének bővítése
  • Beérkező- és kimenő számlák ellenőrzése, kintlévőségek nyomon követése
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a társosztályokkal
  • Szállítmányozási igazgató munkájának támogatása: riportok, kimutatások, prezentációk készítése

Elvárások:
  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség (logisztikai)
  • Legalább 4-6 éves szállítmányozási tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, más európai nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, együttműködési és problémamegoldó készség
  • Proaktív, dinamikus személyiség

Előny:
  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépkocsi magán használatra is
  • Cafeteria juttatások

Amit ajánlunk:
  • Hosszútávú munka lehetősége
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat, családias, informális munkahelyi környezet