Partnerünk a Jooble.

Szállítmányozási munkatárs

Multinacionális ügyfelünk részére keresünk tapasztalt szállítmányozási munkatársat.

Feladatok:
·        A tényleges szállítmány egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal
·        Előző napi szállítmányok ellenőrzése
·        Új szállítmányok nyomon követése
·        Rakományszervezés
·        Szállítmányok kezelése Celloban / FIS-ben / TMS-ben
·        Belső rendszerek használata
·        E-mailek ellenőrzése
·        Közvetlen vezető által meghatározott ad hoc jellegű feladatok
·        Statisztikai riportok és ad hoc jellegű riportok készítése
·        Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
·        Vízi, légi, vasúti vagy közúti szállítmányozási területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
·        Minimum középfokú végzettség
·        Kommunikációképes angol nyelvtudás
·        Megbízhatóság, pontosság, precizitás
·        Rugalmasság, kitartás
·        Csapatmunkára való nyitottság
·        Felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
·        Stressztűrés és terhelhetőség

Amit ajánlunk:
·        Home office lehetőség
·        Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria