Partnerünk a Jooble.

2021.01.13. 12:10:46 - HR, Munkaügy - Budapest, VII.

Senior Recruiter (Finance)

A Karrier Hungária csapata új kollégát keres! És hogy kik vagyunk mi?
  • Magyarország legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő közvetítő cége (forgalmi adatok alapján)
  • több mint 20 év tapasztalatunk van toborzásban, biztosan mi is fogunk tudni tanulni Tőled és Te is tőlünk
  • stabil csapat, a legtöbb munkatársunk 5-10 évig, vagy ennél is hosszabb ideje dolgozik velünk
  • Családbarát Munkahely díj nyertese KKV szektorban (top3)
  • stabilan növekvő cég évről évre

Feladatok:
  • Jelöltek felkutatása a fejvadász csapat, illetve hirdetések segítségével
  • Interjúztatás
  • Piaci információk gyűjtése, piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Networking
  • Projectek koordinálása, a kiválasztáshoz kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • Adminisztrációs feladatok

Elvárások:
  • TÉGED, ha van már ideálisan 2-3 év toborzási gyakorlatod pénzügyi területen, de nyitottak vagyunk SSC vagy multinacionális cégnél szerzett pénzügyi tapasztalattal rendelkező pályázókra is, akiket érdekel a recruitment világa
  • TÉGED, ha folyékonyan beszélsz angolul (tárgyalási szint)
  • TÉGED, ha eleged van a jutalékos rendszerből, szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol valóban megbecsülik a munkádat  és ezt  díjazzák is
  • TÉGED, ha fontos számodra a támogató, szakmailag hozzáértő vezetőség és kollégák társasága

Amit ajánlunk:
  • szakmailag magas elvárások szerint dolgozó csapatot
  • változatos pozíció portfóliót és stabil ügyfélkört
  • havi kiemelten magas fix bért (nem úgy dolgozunk, mint a klasszikus ügynökségek,
  • nálunk nem alapbér és  jutalék van, hanem kiszámítható fix alapbér és egyéb juttatások!)
  • jó hangulatot
  • klassz belvárosi irodát a Gozsdunál
  • támogató menedzsmentet
  • valóban megvalósuló work-life balance-ot
  • heti 2-3 home office lehetőséget
  • pénteki rövidített munkanapot, ha eléred a kitűzött célokat
  • plusz szabadnapot a nálunk töltött évek után
  • plusz szabadnapot a szülinapodon
  • folyamatos tréningeket (belső és külső)
  • olyan magas szintű IT infrastruktúrát, ami jelentősen megkönnyíti a munkád
  • rugalmas munkaidőt