Partnerünk a Jooble.

2022.04.28. 16:11:04 - Pénzügy, Könyvelés - Budapest

Senior AP könyvelő

Ha szeretnél részt venni egy dinamikusan bővülő SSC bővítésében és szakmai tudásoddal hozzájárulnál a könyvelés zökkenőmentes lebonyolításához, várjuk jelentkezésed! Senior AP könyvelőket keresünk, akik partnercégünk szállítói számlakönyvelésével foglalkozó részlegének oszlopos tagjaivá válhatnak. Ha folyékony angol nyelvtudásod mellé egy komplex AP tudás társul, akkor kattints a "Jelentkezés" gombra és csatold angol nyelvű önéletrajzod, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!

Feladatok:
  • Bejövő szállítói számlák könyvelése
  • Egyeztetés a szállítókkal
  • Analitikus nyilvántartások vezetése
  • Havi és éves zárási feladatokban való részvétel
  • Statisztikák, adatszolgáltatások készítése

Elvárások:
  • Releváns pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat AP területen
  • AP folyamatok komplex ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Excel ismeret
  • Megbízhatóság, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Nyitottság és folyamatos fejlődés iránti igény

Előny:
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Multinacionális (preferáltan SSC) környezetben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes alapbér és juttatások
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Izgalmas, kihívást jelentő end-to-end feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető, modern munkakörnyezet
  • Home office lehetőség, hibrid munkavégzés