Partnerünk a Jooble.

2021.01.22. 16:55:55 - HR, Munkaügy - Budapest

Researcher

A saját csapatunkba, a Karrier Hungáriához keresünk IT és mérnök/műszaki területre Researcher kollégákat. Érdekes, kihívásokkal teli projektek és egy lelkes, profi csapat vár nálunk! Csatlakozz hozzánk,

Feladatok:
ha izgalmasan hangzik számodra:

-          A szoros együttműködés tanácsadókkal, projektindító megbeszéléseken aktív részvétel, átfogó kép megszerzése a munkaerő piacról
-          Nyomozás jelöltek után adatbázisokban, social network platformokon, formális és informális rendezvényeken
-          Kapcsolattartás jelöltjeinkkel, pályázatok nyomonkövetése
-          Telefonos előszűrések elvégzése, megfelelő jelöltek összekapcsolása tanácsadóinkkal

Elvárások:
Ne habozz:

-          ha van ügyfélkapcsolattartásban tapasztalatod (pl. recruitment, call center, recepció)
-          ha pörögsz és te vagy a baráti társaságod egyik leglelkesebb tagja
-          ha igényes vagy a munkádra
-          ha magabiztos az angol nyelvtudásod
-          ha ismerősen cseng valamelyik játéknév számodra (Diablo, LoL, WoW, CS, Dota, SW Battlefront, GTA)
-          ha szívesen látnál bele mélyebben, hogyan változik a piac

Amit ajánlunk:
ha elképzeléseidnek megfelel, hogy:

-          betekintést nyerj az toborzás-kiválasztás folyamatába
-          mozgósíthatod kapcsolati hálódat, amit tovább is fejleszthetsz
-          az egyik piacvezető fejvadász ügynökségnél dolgozz
-          kiszámítható FIX fizetésed legyen – a piacon egyedülálló módon