Partnerünk a Jooble.

2019.07.16. 09:52:15 - Humán Erőforrás - Budapest

RECRUITER (Finance terület)

Saját csapatunkba keressük új kollégánkat recruiter pozícióba bővülés miatt. Ha fontos Számodra, hogy változatos pozícióban és egy támogató, jó hangulatú környezetben dolgozz, Rád várunk!

A Karrier Hungária 100%-ban magyar tulajdonú cég, a magyar ügynökségek között piacvezető, nemzetközi viszonylatban pedig harmadik helyen állunk. Ügyfeleink nagyrészt multinacionális cégek, így a kereséseink széles skálán mozognak, az asszisztenstől a felsővezetőkig minden szinten szinte minden előfordul. Számárunkra fontos a kiemelt ügyfélkapcsolat, a szolgáltatások magas színvonala, a szó valódi értelmében rejlő tanácsadás.

Feladatok:

  • Jelöltek felkutatása a fejvadász csapat, illetve hirdetések segítségével
  • Interjúztatás
  • Jelöltek támogatása, végig vezetése a kiválasztási folyamat során
  • Tanácsadás
  • Piaci információk gyűjtése, piaci trendek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Networking
  • Új keresési technikák és módszerek felkutatása, implementálása
  • Projektek koordinálása, a kiválasztáshoz kapcsolódó folyamatok fejlesztése
  • Dokumentáció, aktív projektek és keresések adminisztrálása

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Ideálisan 1-2 év kiválasztásban szerzett tapasztalat, de nyitottak vagyunk SSC vagy multinacionális cégnél szerzett tapasztalattal rendelkező pályázókra is, akiket érdekel a recruitment világa
  • Finance területen történő kiválasztási projektekben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Online, social media kiválasztási technikák ismerete előnyt jelent
  • Kitartás, kreativitás, energikusság, pozitív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Piacvezető pozíciónk megtartása és a csapat folyamatos szakmai fejlődésének biztosítása érdekében rendszeres tréningeket biztosítunk.
  • A management támogatásának köszönhetően az egyéni célkitűzések elérésére nagy hangsúlyt fektetünk.
  • Kiemelkedő fizetést biztosítunk, és még a munkaidő is rugalmas.
  • A Karrier Hungária évről-évre dinamikusan fejlődik, sorra döntjük meg saját rekordjainkat. Az iroda csak egy esetben üres: a rendszeres csapatépítők esetén.