Categories

In partnership with Jooble.

Raktárvezető

Budapesten, a 11.kerületben lévő partnercégünkhöz keresünk olyan Raktárvezető munkatársat,
aki tele van innovatív elképzelésekkel készletgazdálkodás területén. Legyél részese, egy kimagasló szolgáltatást nyújtó cég bővülésének!

Feladatok:
  • Raktári egység teljeskörű működésének biztosítása
  • 2-3 fős csapat irányítása, értékelése, oktatása,
  • Raktári munkafolyamatok szervezése, irányítása,
  • Kiszállítások lebonyolítása,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Szoros kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Elvárások:
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel,
  • Legalább 3 éves tapasztalatot szereztél raktározás területén,
  • Irányítottál már kisebb raktári csapatot,
  • Magabiztosan kezelsz vállalatirányítási rendszert és Microsoft Office programokat,
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal,
  • És szeretnél egy összetartó csapattal dolgozni.

Előny:
  • Higiéniás termékek raktározásában szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Versenyképes bérezés,
  • Sokoldalú, változatos munkavégzés,
  • Egyműszakos munkarend.