Partnerünk a Jooble.

Raktári Csoportvezető (Gyöngyös)

Megbízónk a világ legnagyobb kerékpárgyártó cége, mely zöldmezős beruházás keretében új gyártóegységet hoz létre Magyarországon, Gyöngyösön. Multinacionális gyártókörnyezetben tapasztalatot szerzett szakembert keresünk Raktári Csoportvezető pozícióba.

Feladatok:
  • A felügyelete alá tartozó raktári csoport munkájának operatív irányítása
  • Kiadott feladatok ellenőrzése, számonkérése
  • Új belépő dolgozók betanítása, a dolgozók folyamatos tréningelés
  • Árumozgás koordinálása, a gyártás maradéktalan kiszolgálása
  • Jelentések küldése a Raktárvezető részére
  • Munka és tűzvédelmi utasítások betartása és betartatása a dolgozókkal
  • Leltárakban való aktív részvétel
  • A beosztottakkal kapcsolatos munkaügyi feladatokban való közreműködés
  • A raktár és a raktári berendezések, gépek műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése
  • Belső szabályok, folyamatok, jogszabályi előírások, illetve a kiszabott határidők pontos betartása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Gyártócégnél szerzett, legalább 2-3 éves raktári csoportvezetőként szerzett szakmai tapasztalat alapfeltétel, nagyobb csapat irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Gyöngyösi munkavégzés
  • Excel ismeret
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Érvényes targoncavezetői engedély előnyt jelent

Előny:
Versenyképes fizetés és bónusz

Amit ajánlunk:
Zöldmezős beruházás
Karrier lehetőség
Nemzetközi csapat