2021.09.03. 16:56:08 - Szállítás, Beszerzés, Logisztika - Fót

Raktári csoportvezető (FÓT)

Fóton található partnercégünk 2800m2-es raktárába keresünk, kisebb csapat irányítására RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ KOLLÉGÁT. Támogató környezet várja, modern targoncával.

Feladatok:
  • Raktári egység (2800m2) teljeskörű működésének biztosítása,
  • Kisebb létszámú csapat irányítása, értékelése, oktatása,
  • Raktári munkafolyamatok szervezése, irányítása,
  • Szükség esetén targonca vezetése,
  • Leltározás irányítása,
  • Folyamatfejlesztési projektekben való részvétel,
  • SAP használata.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 2 éves tapasztalat raktározás területén,
  • Kisebb raktári csapatot irányításában szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete,
  • Targoncás jogosítvány megléte,
  • Határozott fellépés, jó kommunikációs készségek.

Amit ajánlunk:
  • Egyműszakos munkarend,
  • 8:00-16:30-ig tartó munkavégzés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.