2021.03.03. 16:15:55 - IT programozás, Fejlesztés - Budapest

Projektcsapat vezető

Innovatív, fejlesztési technológiák terén élen járó, hazai és nemzetközi projekteken egyaránt sikeresen helytálló Partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Olyan kollégát keresünk, aki kellő megértéssel, kitartással és rugalmassággal áll a csapattagokhoz és erős people menedzsment skillekkel rendelkezik.

Megbízónk sikeresen nyújt komplex megoldásokat olyan területeken, mint mobilfizetés, áruforgalom ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése, utcai és zárt téri parkolás, útdíjszedés és intelligens mobilitás koncepció.

Partnerünknél a COVID alatt a toborzás nem állt le.

Feladatok:
  • támogatod a csapatot és a teljes szervezetet (15-25 fő)
  • megalkotod a termék-és csapatvíziót
  • kialakítod a megfelelő munkafolyamatot, fejleszted és standardizálod azt
  • operatívan vezeted a fejlesztőket, tesztelőket és szervezőket
  • szorosan együttműködsz a Line Managerrel
  • feldolgozod az üzleti igényeket, megtervezed a fejlesztési feladatokat
  • részt veszel az erőforrás tervezésben
  • felelsz a hatékony feladatkiosztásért

Elvárások:
  • BA és/vagy PM tapasztalat
  • minimum 1 év koordinátori vagy vezetői tapasztalat
  • agilis ismeretek
  • Jira, Confluence magabiztos ismerete
  • proaktív, motiváló személyiség
  • támogató, segítő hozzáállás

Előny:
  • microservice vagy SOA tapasztalatok
  • fejlesztői vagy architekti múlt
  • monolitikus rendszerrel tapasztalat
  • agilis csapatok kialakításában, vezetésében tapasztalat

  • a legújabb technológiákkal dolgozhatsz (Enterprise környezet)
  • változatos hazai és nemzetközi projektek
  • a legmodernebb eszközöket választhatod ki magadnak
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség