Partnerünk a Jooble.

2020.09.18. 15:40:46 - Gyártás, Termelés - Budapest

Projekt Menedzser

A hazai energetikai szektor meghatározó szereplője számára keresünk határozott idejű projekt szerződéssel, energetikai beruházások területén tapasztalatot szerzett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
A kazincbarcikai villamosenergia energiatárolási projekt kapcsán a projektvezetői feladatok ellátása:
o  műszaki megoldások és partnerek feltérképezése, ajánlatok bekérése-értékelése;
o  műszaki-gazdasági értékelés, döntéselőkészítés;
o  fő berendezések szerződéseinek megkötése;
o  a tervezés-engedélyeztetés-kivitelezés vezetése;
o  határidő és budget felelősség;
Munkáját a vállalat integrált irányítási rendszerében megfogalmazott elvek és a mindenkor hatályos irányítási eljárások betartása mellett végzi el.
Telephelyek között a cég által biztosított pool/bér autóval közlekedve gondoskodik a Közös használatú gépjárművek üzemeltetési rendje utasításban foglaltak betartásáról;
A munka- tűz-és környezetvédelmi és egyéb felelősség és hatásköröket a mindenkor hatályos Integrált Irányítási Rendszer részét képező szabályozások tartalmazzák;
Munkája során be kell tartania a vonatkozó jogszabályokat, hatósági és belső szabályozási előírásokat, az Etikai Kódex előírásait.

Elvárások:

·        Villamosmérnöki egyetemi végzettség;

·        Erősáramú villamosmérnöki területen és projektvezetésben szerzett legalább 10 éves tapasztalat;

·        Felhasználó szintű MS Office ismeret;

·        Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

·        Rendszerszemlélet;

·        Jó kommunikációs képesség;

·        Döntéshozói és problémamegoldó képesség;

·        Mobilitás (a munkavégzés helye Budapest, a projekt Kazincbarcikán zajlik, heti leutazás elvárt).

Előny:
Erőmű beruházások területén szerzett szakmai tapasztalat

Versenyképes juttatási csomag - akár vállalkozóként is, számlával.
Innovatív céges környezet