2021.04.14. 08:35:49 - Építőipar, Ingatlan - Mérnök - Szombathely

Project business developer (építőipar)

Az egész ország területén meghatározó épületgépészeti kis- és nagykereskedelmi szolgáltatójának projekt diviziójába keresünk olyan lelkes kollégát, aki szeretne end to end részt venni projektekben és részese lenni egy összetartó vállalat sikereinek.

Feladatok:
  • End to end projektkezelés, azaz a partnerek felkutatásától a számla kifizetéséig koordinálod a projekteket,
  • Potenciális projektek felkutatása,
  • E-build használata,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel (kivitelezők, beruházók)
  • Árajánlatok kiadása, (árajánlatok írásában segít a csapat)
  • Szerződések megkötése, után követése,
  • Partnerek látogatása, hívása.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Építőipari értékesítés területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • Nyugat-Magyarországi régió piaci ismere építőipari szempontból,
  • Kiterjedt kapcsolati rendszer megléte,
  • Folyamatos tanulásra való hajlandóság,
  • Lényegre törő kommunikáció,
  • Pozitív attitűd és kiállás.

Előny:

Amit ajánlunk:
  • Céges telefon, laptop,
  • Céges gépjármű magánhasználatra is,
  • Emberközpontú vezetőség, családias légkör,
  • Negyedévente teljesítményalapú bónusz,
  • Rugalmas munkaidő, törzsidős munkavégzés,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.