2021.01.22. 16:10:51 - IT programozás, Fejlesztés - Budapest

Product Designer

Innovatív, fejlesztési technológiák terén élen járó, hazai és nemzetközi projekteken egyaránt sikeresen helytálló Partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Megbízónk sikeresen nyújt komplex megoldásokat olyan területeken, mint mobilfizetés, áruforgalom ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése, utcai és zárt téri parkolás, útdíjszedés és intelligens mobilitás koncepció.

Feladatok:
  • felhasználó-központú megoldások tervezése, az üzleti célok figyelembevételével
  • új funkciók részletes működésének kidolgozása
  • wireframe-ek, drótvázak, low-fidelity prototípusok készítése
  • usability tesztek végzése, az eredmények kiértékelése
  • a termékhez tartozó style guide-ok, design rendszerek kidolgozása, használata
  • UI tervek, high-fidelity prototípusok készítése

Elvárások:
  • vizuális tervező eszközök magas szintű ismerete Mac-es környezetben (pl. Sketch, Figma, Adobe XD, Abstract)
  • 2+ év UX, UI tapasztalat szoftverfejlesztői környezetben
  • üzleti szemlélet és rendszerszintű gondolkodásmód
  • jó kommunikációs és prezentációs képesség
  • agilis fejlesztési módszertanok (Scrum, Kanban) ismerete
  • atlassian termékek ismerete (Jira, Confluence)

Amit ajánlunk:
  • változatos hazai és nemzetközi projektek
  • a legmodernebb eszközöket választhatod ki magadnak
  • komplex, felelősségteljes munka
  • szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
  • dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség