Partnerünk a Jooble.

2020.09.28. 09:50:43 - Gyártás, Termelés - Budapest

Portfólió koordinátor

Megbízónk magyar tulajdonban lévő energetikai megoldások területén működő nagyvállalat. Bővülő csapatukba keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A vállalat erőművi portfóliójával (gázmotorok, időjárásfüggő termelők) kapcsolatos termelésoptimalizáció, valamint műszaki-gazdasági elemzések készítése, fejlesztési javaslatok megtétele;
  • A vállalat szabályozási központ fejlesztését célzó projektekben való aktív közreműködés;
  • Az erőművi portfólióhoz kapcsolódó kereskedelmi tevékenységek (villamosenergia-kereskedelem, földgáz beszerzés, fedezeti ügyletek stb.) támogatása;
  • Együttműködés társterületekkel és részvétel az erőművi portfólióhoz kapcsolódó támogató folyamatokban (pl.: elszámolási és kontrolling tevékenység).

Elvárások:
  • Energetikai mérnök, gépészmérnök vagy villamosmérnök egyetemi végzettséget szereztél;
  • Energiatermelési technológiai és az energiapiaci (villamosenergia, gázpiac, CO2 kvóta kereskedelem) ismeretekkel rendelkezel;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezel;
  • Haladó szintű MS Office ismereteid vannak;
  • Rendszerszemlélet, önállóság jellemez;
  • Analitikus gondolkodás, precíz munkavégzés jellemez.

Előny:
  • Rendelkezel energetikai rendszerek, valamint szabályozási központ vonatkozásában szerzett tapasztalattal;
  • Foglalkoztál már megújuló alapú energiaforrások menetrendezésével,
  • Ismered a KÁT/METÁR rendszer működését;
  • Adatbázis-kezelő rendszerekkel kapcsolatos ismeretekkel rendelkezel;
  • Van tapasztalatod üzleti intelligencia rendszerek terén.

  • Versenyképes jövedelmet, Cafeteria juttatást, teljesítményfüggő bónuszt kínálunk;
  • Biztonságos és korszerű munkakörülményeket, hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.