Partnerünk a Jooble.

Pénzügyi munkatárs

Multinacionális ügyfelünk bővülő szolgáltató központjába pénzügyi munkatársakat keresünk! Legalább egy éves könyvelői vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás szükséges a pozíció betöltéséhez. Több éves tapasztalattal senior pozíció is pályázható! Olyan jelentkezőket várunk, akik aktívan és kooperatívan szeretnének hozzájárulni a vállalat SSC-jének kialakításához és fejlesztéséhez. Kiemelkedő lehetőség egy nemzetközi csapatba történő csatlakozáshoz és karrier építéshez!

Feladatok:
  • Készpénzátutalások és jóváírások/korrekciók elvégzése
  • Beérkező pénzösszegek nyomon követése
  • Fizetések elindítása, blokkolt fizetések ellenőrzése
  • Banki elszámolási számlák és fizetési nyilvántartások vezetése
  • Statisztikák és jelentések elkészítése

Elvárások:
  • Közgazdasági vagy pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű képzettség
  • Minimum 1 éves könyvelési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • SAP FI modul ismerete
  • Pozitív hozzáállás folyamatfejlesztési projektekben való részvételhez
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Priorizálási képesség, precizitás

Előny:
  • Kommunikációképes, aktív német nyelvtudás
  • Tranzíciós folyamatban való tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Multinacionális, intenzíven növekedő SSC környezet
  • Stabil vállalati háttér, világszerte kiterjedt hálózattal
  • Modern iroda, rugalmas munkabeosztás
  • Részleges home office munkavégzési lehetőség (heti 2-3 nap)
  • Versenyképes alapfizetés és egyéb juttatások
  • Karrier építési lehetőség