Partnerünk a Jooble.

Nemzetközi ügyfélszolgálatos (olasz)

Megbízónk magyarországi ügyfélszolgálati csapatához keresünk, motivált, tapasztalt kollégát, aki folyékonyan beszél olaszul és angolul. Ha fontos számodra a kihívásokkal teli feladatkör, a karrierlehetőség, akkor megtaláltad a helyed! Várom a jelentkezésed!

Feladatok:
  • nemzetközi ügyfelektől érkező kérdések megválaszolása
  • rendelések fogadása, rögzítése
  • felmerülő problémák megoldása
  • Olaszországban működő értékesítési csapat támogatása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, információ nyújtás a rendelés állapotáról
  • adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • megrendeléskezelésben, ügyfélkapcsolattartásban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • tárgyalóképes angol és olasz nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktív hozzálás
  • felsőfokú végzettség

Előny:
  • CRM rendszer használat
  • SAP ismeret

Amit ajánlunk:
  • heti 2 nap otthoni munkavégzés
  • kis méretű csapat
  • átlag feletti bérezés, bónuszok