Partnerünk a Jooble.

2019.03.11. 07:57:49 - Sales / Marketing - Budapest

MARKETING SPECIALISTA

Egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk új kollégát B2B marketing tapasztalattal, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhet el szakmai sikereket.

Feladatok:

  • B2B marketing tervek, anyagok, akciók, promóciók tervezése, kivitelezése és nyomon követése
  • PR anyagok, bannerek, grafikai elemek tervezésében való részvétel (PhotoShop/Adobe InDesign/Illustrator)
  • eDM kampányok összeállítása, koordinálása és lekövetése
  • digitális hírlevelek elkészítése, kiküldése, címlisták kezelése
  • social media kommunikációs csatornák (Facebook, Linkedin) tartalmi és technikai működtetése, felügyelete, hatékonyság elemzése és növelése
  • együttműködés külső ügynökségekkel
  • a cég weboldalának és intranet oldalának szerkesztése (CMS-használat)
  • aktív részvétel a külső és belső kommunikációban
  • belső és külső ügyfélrendezvények szervezésének támogatása
  • a cégcsoport külföldi marketing osztályaival való rendszeres

Elvárások:

  • legalább 2 éves, hasonló feladatkörben (B2B területen) szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • weboldal szerkesztési (CMS) tapasztalat
  • magabiztos Excel és PowerPoint ismeret
  • grafikai programok ismerete haladó szinten (pl. PhotoShop/Adobe InDesign)
  • marketing szoftverek felhasználói szintű ismerete (Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads)
  • marketing automatizációs platform ismerete előny
  • talpraesett, proaktív, energikus, nyitott személyiség, aki csapatjátékos, de képes önállóan is dolgozni