Partnerünk a Jooble.

2020.06.29. 09:15:48 - Építőipar, Ingatlan - Budapest

Magas- és mélyépítő Területi Kivitelezési Vezető

Nagy múltú partnercégünk GSM-R divízójába Magas- és mélyépítő Területi Kivitelezési Vezető kollégát keresünk, bázisállomások építési munkálatainak irányítására. Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Kiemelt feladata az építési kiviteli munkák felelős műszaki vezetői teendőinek ellátása
  • Közreműködés a Projekt megvalósítási ütemtervének kialakításában és időszakos felülvizsgálatában,
  • Közreműködés a Projekt folyamatok (tervjóváhagyás, változáskezelés, próbaüzem, átadás-átvétel, teljesítésigazolás, stb) kialakításában, működtetésében,
  • Kapcsolattartás a Projektben közreműködő alvállalkozókkal, beszállítókkal és műszaki ellenőrökkel, Projektirodával, egyéb közreműködőkkel

Elvárások:
  • GSM-R projektekben szerzett tapasztalat
  • Legalább 3+ éves mélyépítés és magasépítés területén szerzett tapasztalat
  • Felelős Műszaki Vezető (FMV) Műszaki Ellenőr (ME) jogosultságok megléte
  • Engedélyek megléte (pl.: MV-É, MV-TE és MV-M)
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • Mobilszolgáltatói projektekben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Változatos projektek
  • Versenyképes bér
  • Hosszútávú munkalehetőség