2018.12.04. 07:12:21 - Bank - Pénzügy / Számvitel - Budapest

KOCKÁZATELEMZÉSI MODELLEZŐ

    Piacvezető, stabil hátterű partnerünk matematikai vagy közgazdasági elemzői végzettséggel új kollégát vár kockázatelemzői csapatába. Ha jártas vagy a scoring rendszerek terén és a panel ökonometriában, Téged keresünk.

Amit a pozíció kínál:

  • Belvárosi iroda, jó megközelíthetőség
  • Piacvezető vállalat
  • Innovatív technológiák
  • Stabil munkakörnyezet
  • Mentor biztosítása
  • Nagy felelősségi kör
  • Lehetőség új folyamatok kialakítására

Amiből a munkakör áll:

  • Hitelbírálati módszertan és rendszer kiépítése, karbantartása
  • Statisztikák felállítása
  • Hitelezők hitelképességének vizsgálata
  • Folyamatok optimalizálása
  • Mikrogazdasági elemzések elkészítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok előállítása
  • Kockázatkezelési terület támogatása

Akkor jelentkezz, ha

  • Panel ökonometriai ismeretekkel rendelkezel
  • Tapasztalatod van scoring rendszerek terén
  • Matematikus vagy Közgazdasági elemzői végzettséged van
  • MS Office ismeretekkel rendelkezel (előny az R Studio és az SQL ismerete)
  • Angol VAGY német középfokú nyelvtudással rendelkezel
  • Analitikus alkat vagy
  • Pontosan és megbízhatóan dolgozol