Partnerünk a Jooble.

Kintlévőségkezelő - lengyel nyelvtudással

Multinacionális partnercégünk számára magabiztos lengyel nyelvtudással rendelkező kintlévőségkezelő munkatársakat keresünk! Ha szívesen dolgoznál olyan környezetben, amit a folyamatok fejlesztése, tanulási és előrelépési lehetőségek, valamint erős ügyfélorientáltság jellemez, jelentkezz! Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel némi tapasztalattal ügyfélkapcsolati területen és erős nyelvtudásod magabiztos kommunikációs készségekkel és analitikus gondolkodásmóddal társul.

Feladatok:
  • Kintlévőségkezelés, esedékes és lejárt pénzösszegek hatékony begyűjtése
  • Ügyfélszámlák kezelése, nyomon követése
  • Ügyfelek hitelképességének rendszeres felülvizsgálata
  • Jelentések készítése
  • Ügyfelekkel történő írásos és szóbeli kommunikáció, problémamegoldás
  • Törekvés a hosszú távú partnerkapcsolat fenntartására
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
  • Releváns felsőfokú közgazdász végzettség vagy egyenértékű munkatapasztalat
  • Folyékony angol és lengyel nyelvtudás
  • Proaktív problémamegoldó képesség
  • Erős analitikai készségek
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Magabiztos kommunikációs készségek

Amit ajánlunk:
  • Stabilan növekvő multinacionális vállalati környezet
  • Közösségépítő hálózatok és események, erős csapatszellem
  • Pihenőszobák és csapatmunkához alkalmas terek stílusos irodai környezetben
  • Tanulási és egyéb fejlődési lehetőségek karrierépítéshez
  • Különböző teljesítményalapú bónuszlehetőségek, sokféle cafeteria elem
  • Élet- és egészségbiztosítás, orvosi ellátási csomag
  • Céges laptop, telefon privát használatra
  • Otthoni munkavégzés lehetősége: akár heti 2 nap