Partnerünk a Jooble.

Kiberbiztonsági szakmai vezető

Kiberbiztonsággal foglalkozó partnerünkhöz keresünk több éves vezetői tapasztalattal új kollégát, Kiberbiztonsági szakmai vezető pozícióba.

Feladatok:
  • Az igazgató közvetlen és folyamatos támogatása
  • 50-60 fő szakmai vezetése, koordinálása
  • A szervezet napi szintű irányítása, eredményes működtetése
  • Napi működési feladatok megszervezése, ellenőrzése
  • Üzleti tervek, stratégiai irányok kialakításában való aktív közreműködés
  • Éves riportok, kimutatások készítése, azok nyomon követése
  • Növekedési, terjeszkedési tervek készítése, azokban való aktív közreműködés
  • Az ügyfelekkel, megrendelőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Prezentációk, kimutatások készítése

Elvárások:
  • Vezetői pozícióban szerzett több éves gyakorlattal rendelkezik
  • IT biztonság, kiberbiztonság területen szerzett már tapasztalatot
  • Elkötelezett a csapatmunka mellett
  • Hisz a hosszútávú elköteleződésben
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Kiemelkedő kommunikációs képességgel rendelkezik, pozitív szemléletű, motiváló személyiség
  • Folyékony az angol nyelvtudása szóban és írásban is
  • Felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:
  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Munkájukra igényes, felkészült csapat
  • Folyamatosan bővülő, fiatalos közeg
  • Kiszámíthatóság