2021.04.01. 09:26:25 - Értékesítés, Kereskedelem - Biatorbágy

Kereskedelmi asszisztens (cseh/szlovák nyelvtudással)

Megbízónk a világ vezető műanyagipari termékeket gyártó és forgalmazó cégcsoportjának magyarországi leányvállalata, hozzájuk keresünk vevőszolgálati részlegébe cseh/szlovák területre tapasztalt, motivált kollégát.

Feladatok:
·        vevői rendelések felvitele és feldolgozása
·        számlázás
·        fuvarrendelés
·        kapcsolattartás vevőkkel szlovák/cseh terülten
·        árajánlat készítés

Elvárások:
·        minimum 2 év gyakorlat vevőszolgálati/értékesítési/adminisztrációs területen
·        folyékony szlovák vagy cseh nyelvtudás
·        angol középfokú nyelvtudás
·        magyar anyanyelv
·        jó kommunikációs készség szóban és írásban
·        precizitás
·        szervezőkészség
·        csapatmunka

Előny:
·        gyakorlat multinacionális vállalatnál
·        vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Amit ajánlunk:
·          megbízható multinacionális cég biztos háttérrel
·          széleskörű szakmai kihívások
·          versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria, mobiltelefon
·          jó hangulatú csapat
·          rugalmas munkaidő