2020.11.04. 08:00:45 - IT programozás, Fejlesztés - Budapest

Java vezető fejlesztő

Innovatív, fejlesztési technológiák terén is élen járó partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Partnerünk hazai és nemzetközi projekteken a legmodernebb technológiákat használja, üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésére. Stabil, fiatalos vállalatként komplex, felelősségteljes feladatokat és szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőséget biztosít a kollégák számára.

Feladatok:
  • Üzleti igények, user story-k megértése, elemzése és a tervezési feladatok vezetése, koordinálása.
  • Különböző nagy, integrált rendszerek szoftver architektúrájának kialakítása, a backend fejlesztési szakterület technológiai irányelveinek betartatása.
  • Komplex feladatok részfeladatokra bontása, a 2-4 fős Java fejlesztői csapat munkájának koordinálása, a minőségi követelmények ellenőrzése
  • A projektcsapat szakmai támogatása és mentorálása, folyamatos egyéni és kollektív fejlődés elősegítése
  • Continuous integration folyamatok ismerete, támogatása, valamint a DevOps szakterülettel közös együttműködés kereteinek megszilárdítása
  • Továbbá a rendszer senior szintű fejlesztése Java nyelven (a munkaidő 60%-át teszi ki)

Elvárások:
  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat (2-3+ év)
  • Jdk8+ és Java EE erős, magabiztos ismerete
  • SOA és MSA tervezési ismeretek
  • Preferáltan Hibernate, Quartz, Apache DeltaSpike, microprofile.io és Commons libraries ismeret
  • Adatbázis felhasználói ismeretek
  • UNIX/Linux környezet ismerete
  • REST megoldások ismerete
  • CI eszköz ismeret, használatában gyakorlat