2020.02.28. 15:20:49 - IT programozás, Fejlesztés - Budapest

Java fejlesztő

Innovatív, fejlesztési technológiák terén is élen járó partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Partnerünk hazai és nemzetközi projekteken a legmodernebb technológiákat használja, üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztésére. Stabil, fiatalos vállalatként komplex, felelősségteljes feladatokat és szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőséget biztosít a kollégák számára.

A fejlesztéseket scrum módszertan szerint végzik a csapatok Scrum Master és Product Owner iránymutatása mellett.

Ha izgalmasnak hangzanak az alábbi projektek számodra, itt a lehetőség, hogy csatlakozz hozzájuk!
  • útdíjfizetés
  • parkolási rendszerek
  • online fizetési rendszerek

Feladatok:
  • Különböző nagy, integrált rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Jól strukturált implementáció készítése (clean code)
  • Elkészített programok fejlesztői tesztelése
  • Tesztelések során felmerült hibák okának feltárása, a hiba javítása
  • Tesztautomatizálás támogatása (JMeter)
  • Continuous integration folyamatok támogatása
  • Élesítéssel, release folyamatokkal kapcsolatos feladatok előkészítése

Elvárások:
  • Legalább 2 év fejlesztői tapasztalat
  • Java EE vagy Java SE erős, magabiztos ismerete
  • UNIX/Linux környezet ismerete
  • REST (SOAP) megoldások ismerete
  • JUnit vagy TestNG ismerete
  • Valamilyen CI eszköz ismeret (Jenkins, GO), használatában gyakorlat