2021.03.08. 08:56:12 - IT programozás, Fejlesztés - Budapest

Java fejlesztő

Innovatív, fejlesztési technológiák terén élen járó, hazai és nemzetközi projekteken egyaránt sikeresen helytálló Partnerünk számára keresünk új munkatársat csapatbővítés céljából, budapesti munkavégzéssel. Megbízónk sikeresen nyújt komplex megoldásokat olyan területeken, mint mobilfizetés, áruforgalom ellenőrzése, elektronikus számlák kezelése, utcai és zárt téri parkolás, útdíjszedés és intelligens mobilitás koncepció.

Feladatok:
●      Üzleti igények, user story-k elemzése fejlesztői és technológiai szempontból
●      Különböző, nagy, integrált rendszerek fejlesztésében való részvétel
●      Jól struktúrált implementáció készítése (clean code, SOLID elvek)
●      Elkészített programok fejlesztői tesztelése, unit tesztek implementálása
●      A program működése során felmerült hibák okának feltárása, a hiba javítása
●      Fejlesztési dokumentációk elkészítése, karbantartása
●      Teszt automatizálás támogatása (JMeter)
●      Continous integration folyamatok ismerete, támogatása
●      Együttműködés, folyamatos párbeszéd, visszajelzés a scrum csapatnak és a product owner-eknek
●      A folyamatos egyéni és kollektív fejlődés támogatása, elősegítése

Elvárások:
●      2-3+ év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
●      Java EE erős, magabiztos ismerete (CDI, JPA, JMS)
●      Hibernate, Quartz, Apache DeltaSpike és Commons libraries
●      Alapszintű adatbázis ismeretek (PL/SQL, Oracle) – hibafeltáráshoz
●      Alapszintű UNIX/Linux környezet ismerete
●      REST (SOAP) megoldások ismerete
●      WildFly (JBoss), WildFly Swarm
●      Maven, GIT
●      ActiveMQ Artemis
●      JUnit vagy TestNG ismerete
●       jMeter alapos ismerete
●      CI eszköz ismeret (Jenkins, GO), használatában gyakorlat

●      Változatos hazai és nemzetközi projektek a legmodernebb technológiákra alapozva (Enterprise környezet)
●      Üzletileg kritikus, magas rendelkezésre állású IT rendszerek fejlesztése (és üzemeltetése)
●      Komplex, felelősségteljes munka a rendszerek fejlesztésében
●      Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvételi lehetőség
●      Stabil vállalat
●      Dinamikus, szakmailag tapasztalat, széles látókörű kollégák, csapat, vezetőség