Partnerünk a Jooble.

2020.11.19. 16:15:49 - HR, Munkaügy - Budapest

HR Vezető

Partnerünk biztos háttérrel rendelkező, több száz főt foglalkoztató vállalat. Megbízásukból keresünk HR Vezetőt az alábbi feladatkörök ellátására:

Feladatok:
·       HR folyamatok, rendszerek folyamatos fejlesztése
·       Teljesítményértékelési rendszer koordinációja
·       Bérezési, és béren kívüli juttatási rendszer koordinálása
·       Új munkatársak toborzása, kiválasztása, hatékony munkaerő gazdálkodás elősegítése a szervezeten belül
·       Karrier- és utánpótlás tervezési rendszer kialakítása, működésének koordinálása
·       Képzési rendszer működtetése
·       Munkaügyi feladatok koordinálása, a cég munkaügyi és munkajogi megfelelésének biztosítása
·       Vezetők és munkatársak folyamatos támogatása a felmerülő HR témákban
·       HR csapat szakmai irányítása
·       Munkavállalói kapcsolatok és belső kommunikáció fejlesztése, támogatása

Elvárások:
·       Felsőfokú végzettség
·       Folyékony angolnyelv-tudás
·       Minimum 3 év HR vezetői, ezt megelőzően min. 3 év HR generalista tapasztalat
·       Gyártószektorban szerzett tapasztalat szükséges
·       HR rendszerek kialakításában való tapasztalat
·       Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
·       Jogosítvány