Partnerünk a Jooble.

2021.01.13. 11:21:04 - HR, Munkaügy - Budapest

HR Researcher

Saját csapatunkba keresünk Téged researcher pozícióba, ha érdekel a HR világa, magabiztosan beszélsz angolul és érzed magadban a motivációt, hogy a munkaerő piac legjobb jelöltjeit megtaláld. Szuper életrevaló, fiatalos csapat vár Téged, kiváló szakmai tréningekkel és csapatépítőkkel. Pályakezdőként vagy kevés tapasztalattal egyaránt várjuk jelentkezésed.

Feladatok:
  • jelöltek felkutatása,
  • CV-k szűrése,
  • telefonos előszűrés,
  • interjúszervezés és jelöltek koordinációja,
  • nyelvi tesztelés,
  • szoros együttműködés tanácsadó kollégáiddal,
  • részvétel a szuper csapatépítőkön.

Elvárások:
  • lelkes és motivált személyiség,
  • HR iránti érdeklődés,
  • kommunikatív jellem,
  • csapatszellem és
  • magabiztos angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:
  • változatos pozíció portfólió és stabil ügyfélkör,
  • jó hangulat,
  • klassz belvárosi iroda,
  • heti 2-3 nap home office lehetőség,
  • valóban megvalósuló work-life balance,
  • plusz szabadnap a nálunk töltött évek után,
  • folyamatos tréningek.