Ez a pozíció már lejárt. Az aktuális pozíciók megtekintéséhez kattints ide.

HR KONTROLLER

Partnerünk egyedülálló szolgáltatásokat nyújt Európa 16 országában, kiemelkedő szerepet betöltve Magyarországon. Budapesti központjukba keresünk egy tapasztalt HR kontrollert, aki a folyamatosan bővülő cég HR kontrolling rendszerét, folyamatait fejleszti, menedzseli.

Feladatok:

  • Kompenzációs és HR kontrolling folyamatok fejlesztése és működtetése
  • HR folyamatok minőségi mutatóinak karbantartása, elemzése
  • Rendszeres elemzések készítése a vállalat eredménykimutatásának és a bérköltségeinek viszonylatáról
  • Létszám, kompenzáció és egyéb HR adatok kapcsán elemzések, riportok készítése
  • Bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerek működtetésében való részvétel
  • Prémium és jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Elhatárolásokhoz, céltartalékképzéshez és feloldáshoz szükséges adatok teljeskörű biztosítása
  • Mérések, összehasonlító elemzések készítése a személyügyet érintő kérdésekben
  • Riportok fejlesztése a hatékonyabb vezetői döntés érdekében
  • Folyamatok monitorozása, fejlesztése
  • Stratégiai HR projektekben történő részvétel
  • Szoros együttműködés társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat HR kontrolling és/vagy kompenzáció területén
  • Magasfokú Excel és PowerPoint használat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő logikai képesség és rendszerszemlélet
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Stratégiai szemléletmód
  • Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Változásra való nyitottság
  • Diszkréció
  • Dinamikus személyiség, csapatmunka
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Amiért érdemes a cégnél dolgozni:

  • Folyamatosan megújuló, dinamikus csapat
  • Komplex, felelősségteljes munkavégzés
  • Hosszú távú együttműködés, stabil munkahely
  • Támogató, barátságos cégkultúra
  • Projektek, fejlesztések, változatosság
  • Nyitott vezetés