Partnerünk a Jooble.

2022.05.24. 08:20:47 - Pénzügy, Könyvelés - Budapest

Group kontroller (HR terület)

Energiaszektorban működő ügyfelünk részére Regionális HR kontrollert keresünk budapesti munkahelyre.

Feladatok:
-       Kompenzációs és HR kontrolling folyamatok működtetése regionális szinten
-       HR folyamatok minőségi mutatóinak karbantartása, elemzése
-       Rendszeres elemzések készítése a vállalat eredménykimutatásának és
          a bérköltségeinek viszonylatáról
-       Létszám, kompenzáció és egyéb HR adatok kapcsán elemzések, riportok készítése
-       Bérezési, ösztönzési és juttatási rendszerek működtetésében való részvétel
-       Prémium és jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok ellátása
-       Elhatárolásokhoz, céltartalékképzéshez és feloldáshoz szükséges adatok teljeskörű biztosítása
-       Mérések, összehasonlító elemzések készítése a személyügyet érintő kérdésekben

Elvárások:
-       Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
-       Legalább 3 éves releváns tapasztalat kontrolling és/vagy kompenzáció területén
-       Magasfokú Excel és PowerPoint használat
-       Kommunikációképes angol nyelvtudás
-       Kiemelkedő logikai képesség és rendszerszemlélet
-       Megbízható, önálló és precíz munkavégzés
-       Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
-       Terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit ajánlunk:
-       Komplex, felelősségteljes munkavégzés
-       Hosszú távú együttműködés, stabil munkahely
-       Támogató, barátságos cégkultúra
-       Projektek, fejlesztések, változatosság