Partnerünk a Jooble.

2020.10.22. 16:55:45 - Építőipar, Ingatlan - Budapest

Elektronikai és Átviteltechnikai Területi Kivitelezési Vezető

Nagy múltú partnercégünk GSM-R divízójába Elektronikai és Átviteltechnikai Területi Kivitelezési Vezető kollégát keresünk, bázisállomások létrehozási projektek irányítására. Vállalkozók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
  • Szakértői támogatás a projektdokumentumok összeállításában;
  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése;
  • Az elektromos és távközlési kiviteli munkák felelős műszaki vezetői, valamint műszaki ellenőri teendőinek ellátása;
  • Közreműködés a Projekt megvalósítási ütemtervének kialakításában és időszakos felülvizsgálatában,
  • Közreműködés a Projekt folyamatok (tervjóváhagyás, változáskezelés, próbaüzem, átadás-átvétel, teljesítésigazolás, stb) kialakításában, működtetésében.

Elvárások:
  • GSM-R projektek irányításában szerzett tapasztalat
  • Legalább 5+ éves projektirányítási tapasztalat
  • Felelős Műszaki Vezető (FMV) Műszaki Ellenőr (ME) jogosultságok megléte
  • Engedélyek megléte (pl.: MV-TE-R)
  • Önálló munkavégzés

Előny:
  • Mobilszolgáltatói projektekben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:
  • Változatos projektek
  • Versenyképes bér
  • Hosszútávú munkalehetőség