Partnerünk a Jooble.

2021.02.05. 08:41:32 - HR, Munkaügy - Alsónémedi

Bérszámfejtő, TB ügyintéző (Dél-Pest megye)

Megbízónk sikeres logisztikai vállalat, amely több mint 30 éve működik a magyar piacon. Dél-Pest megyei irodájukba keresünk tapasztalt, ambiciózus kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Komplex bérszámfejtési és Tb kifizetőhelyi feladatok önálló, precíz ellátása kb. 200 fős munkavállalói állományra
  • Munkaviszony, ill. egyszerűsített foglalkoztatás keretében alkalmazott munkavállalók havi rendszeres és eseti bérszámfejtése
  • Teljes körű TB ügyintézés, kifizetői feladatok ellátása
  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • A kifizetendő járandóságok bankszámlára utalásának előkészítése, továbbítása a pénzügy felé
  • Munkaügyi tanácsadás munkavállalók részére, munkáltatói igazolások előkészítése
  • Munkavállalói nyilatkozatok és egyéb munkaügyi dokumentumok kezelése
  • Kapcsolódó utalások, feljegyzések, egyéb dokumentumok elkészítése
  • Hatósági adatszolgáltatások összeállítása
  • Kimutatások, bevallások, statisztikák és nyilvántartások elkészítése

Elvárások:
  • Bér és Tb ügyintézői végzettség
  • Min. 5-6 év tapasztalat egyidejűleg 200-300 fő bérszámfejtésében, TB ügyintézésben, fizikai és szellemi területen egyaránt (gyakorlat több műszakos munkarend, munkaidőkeretes foglalkoztatás, egyenlőtlen munkabeosztás stb. terén)
  • időadatok pontos kezelése napi-, heti-, havi szinten
  • adó-, TB- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete, alkalmazása
  • MS Office ismeret felhasználói szinten, bérprogramok ismerete
  • önálló munkavégzés képessége
  • empátia, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • hatékony és pontos munkavégzés
  • hosszú távú elkötelezettség

Előny:
Logisztikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat sofőr kollégák TB, bérügyintézésében

Amit ajánlunk:
Kimagasló kompenzációs csomag
Fiatalos, támogató csapat
Hosszútávú munkalehetőség
Stabil céges háttér
Bejárás támogatása