Partnerünk a Jooble.

2021.02.18. 13:30:54 - HR, Munkaügy - Gyöngyös

Bérszámfejtő és TB ügyintéző (gyártócég)

Dinamikusan fejlődő, gyöngyösi gyártóparnerünk HR divíziójába keresünk kollégát, Bérszámfejtő és TB ügyintéző pozícióba. Ha rendelkezel minimum 5 éves bérszámfejtési tapasztalattal, gyártó vállalatnál, és még az angol nyelv használata sem okoz gondod, várunk a csapatba!

Feladatok:
  • Havi, hóközi bérelszámolás előkészítése, számfejtése
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása (pl.: táppénz számfejtések)
  • Be- és kiléptetéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátása
  • Munkavállalók ki- és beléptetése jogszabályoknak megfelelően
  • Havi, negyedéves, éves bevallások, jelentések, statisztikák készítése
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer napra kész előkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 5 év releváns szakmai (bérszámfejtés) tapasztalat,
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat,
  • Magabiztos MS Office ismeret (MS Excel, Word),
  • Jogszabályok naprakész ismerete,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.

Amit ajánlunk:
  • Modern iroda, ahol szigorúan betartják a távolságot,
  • Vállalati buszjáratok,
  • Ingyenes munkahelyi étkezés,
  • Multinacionális környezet,
  • Stabil és megbízható munkahely,
  • Vidám csapat.