Categories

In partnership with Jooble.

2021.01.14. 18:40:48 - HR, Human Relations - Gyöngyös

Bér- és Munkaügyi Ügyintéző

Gyöngyösi gyártópartnerünk részére keresünk Bér- és Munkaügyi Ügyintéző kollégát, a bővülő HR területre.

Feladatok:
  • Bérszámfejtés előkészítéséhez szükséges munkaügyi nyilvántartó  elkészítése,
  • Egyéb dokumentumok és elszámolások ellenőrzése és rögzítése a bérszámfejtéshez,
  • Munkatársak be- és kilépéséhez kapcsolódó feladatok intézése,
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Riportok elkészítése

Elvárások:
  • Középfokú gazdasági vagy szakirányú Bér-társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Munkajogi és bérszámfejtési ismeretek,
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Ms Office programok magas szintű ismerete,
  • Precíz, pontos munkavégzés, jó elemző- és problémamegoldó képesség.

Előny:
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:
  • Modern iroda, ahol szigorúan betartják a távolságot,
  • Vállalati buszjáratok,
  • Multinacionális környezet,
  • Stabil és megbízható munkahely,
  • Fejlődési lehetőség.