Partnerünk a Jooble.

Autóflotta koordinátor - határozott idejű szerződéssel

Pharma területen stabilan növekvő multinacionális partnerünk megbízásából olyan munkatársat keresünk egy éves határozott idejű munkaviszony szerződéssel, aki az autóflottával kapcsolatos adminisztrációs és pénzügyi feladatok ellátásáért lesz felelős. Az ideális jelölt bejövő számlakönyvelési vagy számviteli területen szerzett tapasztalattal rendelkezik és szeretne nagyobb felelősséget vállalni elemzői és koordinátori szerepkörben.

Feladatok:
  • Vállalati autóflottával kapcsolatos igények koordinációja
  • Belső és külső felek pénzügyi vonatkozású megkereséseinek kezelése
  • Vonatkozó számlakérelmek koordinációja
  • Szerződések és módosítások nyomon követése
  • Az autóflottával kapcsolatos költségvetési tevékenységekben való részvétel
  • Kimutatások és elemzések elkészítése
  • Folyamatfejlesztési ötletek felvetése

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (preferáltan számvitel vagy pénzügy szakon)
  • Legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (preferáltan SSC környezetben)
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • SAP, Service Now és Microsoft Office ismeretek
  • Proaktív, motivált, eredményorientált személyiség
  • Szóban és írásban is magabiztos kommunikációs készségek
  • Elemző és problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:
  • 12 hónapra szóló határozott idejű szerződés
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Éves bónusz, cafeteria
  • Magánegészségügyi szolgáltatások
  • Hibrid munkavégzési lehetőség