Partnerünk a Jooble.

ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ

Magyarország egyik legnagyobb biztosítótársaságának üzemeltető csapatába keresünk új kollégát, jól megközelíthető, budapesti munkavégzéssel. Ha szeretnéd egy összetartó, szakmailag kimagasló csapat tagjaként tovább mélyíteni Windows környezetben szerzett üzemeltetői ismereteidet, ne habozz, küldd el jelentkezésed még ma!

Főbb feladatok, munkák:

  • IT alkalmazások és middleware üzemeltetése,
  • Adatbázis szerverek (MSSQL, DB2, MySQL) konfigurálása, üzemeltetése,
  • Az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való aktív közreműködés,
  • Monitoring rendszer üzemeltetése,
  • IT szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentáció létrehozása, karbantartása,
  • Új rendszerek, folyamatok bevezetésénél való aktív közreműködés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • Ismeretek az alábbiakban: MSSQL, DB2, Microsoft server,
  • Rendszerszemlélet, analitikus- és jó problémamegoldó képesség,
  • Nyitott, rugalmas, proaktív, csapatjátékos személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jártasság valamilyen script nyelvben (pl. Powershell, batch),
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.