Pozíció kategóriák

2024.05.14. 08:20:24 - Pénzügy, Könyvelés - Budapest

Számviteli és kontrolling szakértő

Fullfilment szolgáltatásokat nyújtó, rendkívül gyorsan növekvő partnerünk csapatába keresünk most Számviteli és Kontrolling Szakértőt. Ha Te egy pörgős, start-up hangulatú helyen szeretnél dolgozni egy komplex, felelősségteljes pozícióban, és van már legalább 3 év kontrollingban szerzett tapasztalatod magabiztos számviteli ismeretekkel, jelentkezz!

Feladatok:
  • Folyamatos kapcsolattartás a könyvelőkkel, könyvelők munkájának rendszeres ellenőrzése
  • A számviteli folyamatok megszervezése, irányítása
  • Analitikák, kimutatások, riportok és elemzések készítése a vezetői döntések támogatására
  • Pénzügyi eredményesség ellenőrzését támogató riportok, terv-tény elemzések készítése
  • Pénzügyi tervezési és modellezés
  • Folyamatfejlesztés
  • Éves könyvvizsgálat szakmai támogatása, audit support

Elvárások:
  • 3+ év kontrolling tapasztalat
  • Aktív, naprakész számviteli ismeretek
  • Gazdasági felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás, elemző szemlélet
  • Magabiztos Excel tudás
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Logisztikai és/vagy Informatikai ismeretek

Amit ajánlunk:
  • Hibrid munkavégzés
  • Komplex, felelősségteljes feladatok