Partnerünk a Jooble.

Vevőszolgálati munkatárs

Partnerünk megbízásából keresünk jelenleg Vevőszolgálati munkatársat. A feladat: B2B leadek generálása, illetve beérkező B2C és B2B leadek kvalifikációja, a magyar nyelvű Contact Center csapat tagjaként. Amennyiben felkeltette az érdeklődését, küldje el jelentkezését.

Feladatok:
  • Bejövő és kimenő hívások lebonyolítása, kezelése
  • Cégek telefonos megkeresése lead generálási célból hideghívással, illetve ügyféladatbázis alapján
  • Interneten vagy rendezvényen regisztrált érdeklődők kvalifikálása, hívás segítségével
  • Megfelelő marketinggel rendelkező, meglévő ügyfelek és érdeklődők megkeresése egyedi ajánlattal
  • Szolgáltatás, termék bemutatása
  • Érdeklődés felkeltése, rögzítése
  • További értékesítési lépésekhez információk begyűjtése, rögzítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
• Lead generáló vagy sales telemarketing kampány tapasztalat
• Kiemelkedő telefonos kommunikációs készség
• Legalább középfokú végzettség
• Napi kommunikációra alkalmas középfokú angol nyelvtudás
• Nagyfokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
• Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes és Microsoft Office ismeret

Előny:
  • VCC Live rendszer ismerete

Amit ajánlunk:
• Fix alapbér + jutalék
• Béren kívüli juttatás (Cafeteria)
• Home office
• Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő céges háttér
• Vállalati rendezvények (születésnap, karácsonyi party, csapatépítők)
• Családias cég, nyugodt légkör
• Hosszútávú munkalehetőség