Partnerünk a Jooble.

2022.11.16. 11:40:28 - Gyártás, Termelés - Budaörs

Szervízmérnök

Megbízónk nagy múltú, piacvezető gyártócég. Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően ambiciózus, tapasztalt munkavállalót keresünk az alábbi pozícióba.

Feladatok:

• A megelőző karbantartások koordinálása és végrehajtása magas színvonalon a bevett eljárásoknak
megfelelően - ügyfelek látogatása országszerte.
• A vállalat által üzemeltetett berendezések hatékony és megbízható működésének biztosítása.
• Felmerülő műszaki problémák gyökérokának felkutatása és megszüntetése.
• Termékfeldolgozó és töltővonalak telepítése.
• Ügyfelek működési költségének optimalizálása, az ügyfelek elégedettségének folyamatos magas szinten
tartása.
• Segítségnyújtás, ügyfélpanaszok kivizsgálása.
• A biztonsági előírásoknak és követelményeknek betartása.
• Termékbiztonsági előírások betartása.

Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyéb felsőfokú műszaki végzettség (specializáltan: mechatronikából, elektronikából vagy automatizálásból, esetleg villamosmérnöki)
• Jó angol nyelvtudásl; emellett a magyar nyelvismeret is elengedhetetlen
• Nyitottság a mindennapos utazásra (Magyarországon 90%, esetenként külföldre)
• Eredményorientált szemlélet
• Alázatos és készséges hozzáállás
• Kiváló kommunikációs készség és ügyfélközpontú hozzáállás
• Több éves gyakorlati tapasztalat hasonló feladatkörben.

Előny:
  • Élelmiszeripari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • PLC programozásban szerzett szakmai tapasztalat

• Izgalmas szakmai kihívásokat, változatos feladatokat és professzionális fejlődési lehetőséget kínálunk egy
globális vállalatnál.
• Innovációra épülő cég kultúrát, ahol munkatársak a legújabb technológiát képviselő, világszínvonalú
termékeket állítanak elő.
• Egy gondoskodó környezetet, támogató és mindig segítőkész kollégákkal
• Hosszútávú karrier lehetőséget egy jó hírű, biztonságos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
• Céges autót
• Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulást és egyéb kedvező juttatásokat