Partnerünk a Jooble.

2022.07.21. 18:05:33 - HR, Munkaügy - Budapest

IT Sourcer

A saját csapatunkba, a Karrier Hungáriához keresünk IT területre Sourcer kollégát. Érdekes, kihívásokkal teli projektek és egy lelkes, profi csapat vár nálunk!

Feladatok:
  •  szoros együttműködés tanácsadókkal, projektindító megbeszéléseken aktív részvétel, átfogó kép megszerzése a munkaerő piacról
  • nyomozás jelöltek után adatbázisokban, social network platformokon, formális és informális rendezvényeken
  • kapcsolattartás jelöltjeinkkel, pályázatok nyomonkövetése
  • telefonos előszűrések elvégzése, megfelelő jelöltek összekapcsolása tanácsadóinkkal

Elvárások:
Jelentkezz, ha
  • van ügyfélkapcsolattartásban tapasztalatod (pl. recruitment, call center, recepció)
  • pörögsz és te vagy a baráti társaságod egyik leglelkesebb tagja
  • igényes vagy a munkádra
  • magabiztos az angol nyelvtudásod
  • szívesen látnál bele mélyebben, hogyan változik a piac

Amit ajánlunk:
  • hibrid munkavégzés
  • cafeteria
  • kiszámítható FIX fizetés – a piacon egyedülálló módon
  • szakmai tréningek
  • céges angolóra
  • belvárosi iroda, ahol mindig jó a hangulat: https://vm.tiktok.com/ZMNHs1vSk/?k=1
  • betekintést nyerhetsz az toborzás-kiválasztás folyamatába