Pozíció kategóriák

Művezetőhelyettes

Soproni munkavégzéssel a Fasching Hungary Kft. Művezetőhelyettes munkatársat keres 2 műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • A gyártóberendezések beállítása és felügyelete a gyártási folyamat allatt, illetve átállások során
  •  A tervezett mennyiségek folyamatos, hatékony és minőségileg kifogástalan gyártásának biztosítása
  • Termelésben részt vevő dolgozók beosztása és műszaktervek készítése
  • Új dolgozók betanítása
  • Minőség és produktivitás emelkedését célzó intézkedésekre vonatkozó javaslatok tétele és megvalósítása

  Elvárások:

  • Befejezett iskolai tanulmányok, megízható műszaki alaptudással
  • Művezetőként szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Precíz, minőségi munkára való törekvés
  • Csapatban való együttműködés, jó kommunikációs készség és határozott fellépés
  • MS-Office ismeretek
  • Német nyelv ismerete előnyt jelent

 JELENTKEZNI MAGYAR NYELVŰ ÖNÉLETRAJZZAL a következőképpen lehet:

 Személyesen: Sopron, Ágfalvi út 2. szám alatt (Reggel 8-tól- 14 óráig) vagy telefonon : 99/512-517 vagy adrienne.nemeth@faschingsalzburg.com  e-mail címen.