2017.11.14. 13:36:00 - Bank - Pénzügy / Számvitel - Budapest - Pest megye

KOCKÁZATKEZELÉSI MUNKATÁRS

Megbízó partnerünk IT alkalmazások finanszírozásával foglalkozó piacvezető cég. Csapatuk bővítése céljából keresünk back office adminisztrációért is felelős Kockázatkezelési munkatársat.

Feladatok:

  • Faktoring ügyfelekkel, valamint azok vevőivel kapcsolatos napi szintű munkafolyamat ellátása, magas szintű kiszolgálása
  • A fizetések beérkezésének könyvelése, számlaellenőrzés, számlakezelés, utalások előkészítése továbbá a kintlévőségek és felmerülő problémák kezelése
  • Új ügyfél igények kockázatkezelése, valamint a meglevő ügyfelek kockázati monitorálása, éves kockázati felülvizsgálata
  • A vevőállomány folyamatos figyelemmel kísérése és a meglévő Ügyfél portfolió ellenőrzése
  • A pénzmosás elleni feladatok és Compliance területtel összefüggő feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú Kereskedelmi, közgazdasági képzettség vagy több éves azonos területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Vevőkövetelésben, vagy követeléskezelésben és kockázat kezelésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szolgáltatás orientált készség
  • Önálló, precíz, dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás