Ez a pozíció már lejárt. Az aktuális pozíciók megtekintéséhez kattints ide.

HR és Irodai Asszisztens

Egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk HR és Irodai asszisztensi feladatok ellátására munkatársat.

Feladatok:

  • Belépések/kilépések adminisztratív ügyintézése
  • Munkaügyi dokumentumok adminisztrációja, nyilvántartása, rendszerezése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatás a bérszámfejtő részére
  • Cafeteria rendszer adminisztrációja, utalványok rendelése
  • Toborzás-kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Képzések szervezése
  • Ügyvezető részére adminisztratív támogatás magyar és angol nyelven
  • Üzleti levelezés, utazásszervezés
  • Céges rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR végzettség előnyt jelent)
  • Legalább 2 éves Irodai és/vagy HR területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes pályázati anyagát a cv1@karrierhungaria.hu email címre.