Partnerünk a Jooble.

2018.02.13. 10:16:25 - Mérnök - Heves megye

FOLYAMATMÉRNÖK

Megbízók egy dinamikusan fejlődő, fémmegmunkálással foglalkozó vállalat.
Jelenleg Folyamatmérnököt keresünk a részükre, aki az újonnan induló projektekbe már a kezdetektől bekapcsolódhat.

Feladatok:

  • Megmunkáló gyártósorok gyártástámogatása,
  • Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése,
  • Vevői reklamációkra hozott preventív és reaktív intézkedések bevezetése,
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel,
  • Új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása,
  • Termelési terület költségeinek folyamatos csökkentése,
  • Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése,
  • Közreműködés a gyártás optimalizálásában,
  • Változások követése, bevezetése,
  • Minőségjavító intézkedések meghatározása, bevezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség,
  • Folyamatmérnökként, vagy a pozícióhoz közel álló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Fémmegmunkálásban szerzett jártasságot, illetve angol vagy németnyelvismeretet előnyként értékeljük,
  • Proaktív, kreatív, eredményorientált hozzáállás,
  • Kiváló kommunikációs készség.

Egyéb információ:

  • Dinamikusan fejlődő gyártó cég,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Támogató munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • Versenyképes fizetés (cafetéria, bónusz, kedvezményes üdülési lehetőség, utazási költségtérítés).