Ez a pozíció már lejárt. Az aktuális pozíciók megtekintéséhez kattints ide.

2018.02.12. 16:23:02 - Mérnök - Heves megye

CNC TECHNOLÓGUS

Megbízók egy dinamikusan fejlődő, fémmegmunkálással foglalkozó vállalat.
Jelenleg CNC technológust keresünk a részükre, aki az újonnan induló projektekbe már a kezdetektől bekapcsolódhat.

Feladatok:

  • Aktív részvétel új projektek bevezetésében,
  • Új gyártmányok ciklusidő kalkulációja és technológiai folyamatának tervezése CNC gépekre (szerszám, készülék, program),
  • Sorozatgyártás támogatása,
  • Folyamat- és gyártóeszköz optimalizálás,
  • Gyártás során keletkezett technológiai problémák megoldása, javítása,
  • Gyártásban lévő készülékek fejlesztése, javíttatása,
  • Gyártásban lévő termékek optimalizálása (technológia, szerszám, folyamat),
  • A CNC gépkezelő munkatársak támogatása,
  • Megmunkáló szerszámok utánrendelése, szerszámbeszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Gépalkatrészek rendelése, cseréje, alkatrészlisták összeállítása,
  • Változások követése, bevezetése,
  • Gépadatok tevékenységek dokumentálása,
  • Minőségjavító intézkedések meghatározása, bevezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy technikusi végzettség,
  • CNC technológusként, sorozatgyártásban szerzett tapasztalat,
  • Fanuc, Siemens vezérlők ismerete,
  • Önálló munkavégzés,
  • Műszaki beállítottság,
  • Önálló precíz munkavégzés.

Egyéb információ:

  • Dinamikusan fejlődő gyártó cég,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Támogató munkakörnyezet, dinamikus csapat,
  • Versenyképes fizetés (cafetéria, bónusz, kedvezményes üdülési lehetőség, utazási költségtérítés).